PERİYODİK BAKIM

PERİYODİK BAKIM

  • Yağ ve yağ filtresi değişimi
  • PEUGEOT teknisyenleri tarafından uygulanan genel kontroller
  • Aracınızın servis kitapçığındaki tavsiyelere bağlı olarak aşınan parçaların değiştirilmesi.

* Görsel kontroller, araç muayenesinin yerini alamaz ve aracın kontrol edildiği tarihteki gözle görülmeyen arızaları öngöremez. Kontrol listesini Peugeot Yetkili Servis’inden edinebilirsiniz.

 

TAAHHÜTLERİMİZ: UZMANLIK VE ŞEFFAFLIK

HER ŞEY DAHİL TARİFE
Verilen fiyat teklifindeki ile bire bir aynı olan paketlerimiz, parçaları, işçiliği ve tüm parçalarda garanti koşulları ile ilgili yasal mevzuatı kapsar.

GEREKSİZ HARCAMA YOK
Teknisyenlerimiz sadece gerekli parçaları değiştirir ve her onarım hakkında açıklamada bulunur.

KALİTE VE GÜVENLİK KONTROLÜ
Aracınız her kontrol edildiğinde, size kontrol edilen* noktaların ve tavsiye edilen onarımların detaylı bir servis raporunu sunuyoruz.

BİLMENİZDE FAYDA VAR

Aracınız her kontrol edildiğinde, size kontrol edilen* noktaların ve tavsiye edilen onarımların detaylı bir servis raporunu sunuyoruz. Frenler, egzoz, amortisör, vs. Peugeot’nuzun ömrünü uzatmak için nitelikli Peugeot teknisyenleri sizleri servislerimize bekliyor. Teknisyenlerimiz sürekli eğitimler sayesinde aracınızı a’dan z’ye tanır, bakım tavsiyelerine ve Orijinal Peugeot Yedek Parçaları kullanım şartına uyarlar.

Peugeot’nun 3 yaş ve üzeri paketlerine “her şey dâhil”dir: parçalar, işçilik ve kontroller. En az 3yaşındaki Peugeot’nuz için özel olarak tasarlanmış fiyatlarda hiçbir sürpriz olmayacağından emin olabilirsiniz.